Analytik přenosové soustavy (junior)

ČEPS, a.s.
Centrála Praha 10 - Bohdalec
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz

Popis pozice

Co budeš dělat:

  • Spoluvytvářet plán obrany proti systémovým poruchám a plán obnovy (jak soustavu obnovit po blackoutu).
  • Podílet se na připojování nových elektráren, distribučních soustav a odběratelů.
  • Podílet se na koncepci řízení napětí v přenosové soustavě.
  • Podílet se na zpracování analýz a posouzení plnění požadavků v oblasti power quality (v rámci agendy připojování zařízení k PS).
  • Spolupracovat s externími partnery v rámci ČR (distributoři, elektrárny, vysoké školy aj.), ale i v rámci Evropy (zahraniční PPS, ENTSO-E, ACER aj.).
  • Nebudeš sedět jenom v kanceláři, ale podíváš se s námi i na rozvodny při zprovozňování nových zařízení.

Co nabízíme my:

  • Být součástí centra dění v energetice, podílet se na jejím směřování a řešit výzvy s tím spojené.
  • Možný rozvoj svých znalostí a získávání zkušeností i na mezinárodní úrovni
  • Kamarádský tým kolegů, který ti vždy pomůže
  • Vlastní kancelář s max. 3 – 4 kolegy
  • Získáš atraktivní mzdové ohodnocení
  • Součástí Tvojí odměny je variabilní složka mzdy
  • Užíváme si 26 dnů dovolené a můžeme využít i 3 dny zdravotního volna
  • Po domluvě a zapracování možnost Home Office
  • Roční program Benefit plus
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní a zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti
  • Dotované stravování
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy
  • Multisport karta
  • Kurzy a školení osobního rozvoje (soft skills).
  • Vzdělávací semináře či workshopy.
  • Nástup ihned nebo dle dohody.

Jak si tě představujeme:

  • Máš za sebou nebo dokončuješ studium na vysoké škole se zaměřením na elektro (nejlépe energetiku). Nabízíme i možnost nástupu i v průběhu studia na částečný úvazek.
  • Jsi spolehlivý, zodpovědný, rád věci posouváš vpřed a zajímáš se o energetiku.
  • Máš týmového ducha.
  • Máš chuť se učit stále něco nového.
  • Pracovat s MS Office ti nedělá problém.
  • Domluvíš se anglicky (stačí úroveň B1).
  • Vlastníš-li řidičák skupiny B (aktivní řidič), bude to pro Tebe výhoda
  • Odborná způsobilost v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. – stupeň Elektrotechnik (ekvivalent předchozího §6 dle Vyhl. č. 50/1978 Sb.) výhodou, nikoli podmínkou (možnost zajištění kvalifikace v rámci pracovního poměru).