Obchodní dispečer

ČEPS, a.s.
Centrála Praha 10 - Bohdalec
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz

Popis pozice

Vaší náplní bude:

  • Zajištění dohledu a řešení problémů nad obchodními procesy v nepřetržitém provozu.
  • Zpracování a aktualizace přípravy provozu zdrojů.
  • Podílení se na zajišťování bilanční rovnováhy ES.
  • Spolupráce při testování nových funkčností informačních systémů.
  • Komunikace s poskytovateli podpůrných služeb, dodavateli informačních systémů.
  • Výměna informací a doporučených řešení se zahraničními partnery v angličtině.
  • Podílení se na řízení ES v havarijních stavech.

Co od Vás očekáváme:

  • Máte dokončené VŠ vzdělání technického směru.
  • Máte pokročilou znalost AJ slovem i písmem (min. B1).
  • Nebojíte se samostatného rozhodování, je na Vás spoleh a chcete se učit nové věci.
  • Nevadí Vám pracovat ve směnném provozu včetně víkendů a svátků (12 hodinové směny).

Nabízíme Vám:

  • Pozici vhodnou i pro čerstvé absolventy.
  • Výkon práce na dispečerském sále vybaveném nejnovějšími technologiemi.
  • Práci, která má smysl a ve které získáte jedinečné know-how.
  • Skvělý kolektiv kolegů – dispečerů, kteří si vždy vycházejí vstříc.
  • Propracovaný výcvikový program a možnost se vzdělávat formou interních i externích kurzů.
  • Získáte atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Součástí Vaší odměny je variabilní složka mzdy.
  • Užíváme si 26 dnů dovolené a můžeme využít i 3 dny zdravotního volna.
  • Roční program Benefit plus.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Multisport karta.
  • Nástup možný dle dohody.
  • Místo výkonu práce - Praha 10, Bohdalec