Specialista/ka nákupu v režimu veřejných zakázek

ČEPS, a.s.
Centrála Praha 10 - Bohdalec
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • Zajišťovat proces nadlimitních i podlimitních výběrových řízení dle zákona o zadávání veřejných zakázek, včetně přípravy související dokumentace a procesu přípravy a uzavírání smluv.
  • Zajišťovat agendu nákupu, tj. zejména práce v SAP, elektronická archivace smluv a dokumentace, vyřizování objednávek, jednání s dodavateli.
  • Jednat s vnitřními zákazníky a společně s nimi vytvářet zadání pro výběrová řízení.
  • Jedná se o agendu IT zakázek.

Hledáme kandidáta, který splňuje následující požadavky:

  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání, obor pro nás nehraje roli.
  • Zkušenost s nákupem dle zákona o zadávání veřejných zakázek.
  • Výhodou je znalost obchodního práva (NOZ).
  • Zkušenosti z oblasti nákupu IT zakázek  jsou vítány.
  • Znalost anglického jazyka (alespoň úroveň B1).
  • Řidičské oprávnění skup. B.
  • Pečlivost, zodpovědnost a týmového ducha.
  • Všímavou osobnost, co umí číst mezi řádky.

Nabízíme:

  • Práci pro jednu z předních energetických společností v ČR.
  • Možnost práce z domova.
  • Nástup dohodou.
  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Propracované zaškolení v rámci, něhož Vás vše potřebné naučíme.
  • Součástí odměny je variabilní složka mzdy.
  • 26 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
  • Roční program Benefit plus.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Akce pro zaměstnance.
  • Multisport karta.
  • Místo výkonu práce: Praha 10.