Materiálový inženýr

ČEZ, a. s.
None 1, Temelín

Pohybujete se v oblasti materiálového inženýrství? Jste komunikativní, se zodpovědným, samostatným a pečlivým přístupem při řešení každodenních úkolů se zájmem rozvíjet své schopnosti dále? Odpověděli jste ano? Skvělé! Přijďte a rozšiřte náš tým😊

Kdo jsme?

  • jsme útvar tréninkové a realizační centrum na Jaderné elektrárně Temelín a do našeho týmu hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni.

Jaká bude náplň Vaší práce:

  • navrhovaní a definování pravidel pro materiálové analýzy
  • zpracovávaní a aktualizace příslušné pracovní dokumentace
  • rozhodování o použití vhodné metody pro provedení materiálových analýz a zároveň definování podmínek použití vhodných metod
  • zpracování výstupu z provedených analýz, měření a kontrol ve formě expertních zpráv
  • poskytování poradenské a konzultační činnosti v oblasti zkoušení materiálů a materiálových vlastností
  • podpora a týmová spolupráce s ostatními útvary při řešení pracovních úkolů a činností
  • zlepšování činností a procesů v oblasti zkoušení materiálů na základě zpětné vazby a vyhodnocení výsledků

Co požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření (strojírenství – nauka o materiálech)
  • praxe v oblasti materiálového inženýrství - 3 let
  • aktívní znalost technických norem
  • uživatelskou znalost MS Office
  • řidičský průkaz, sk. B

Výhodou bude:

  • znalost anglického jazyka

Co nabízíme:

  • zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti (ČEZ je jednoznačně nej)
  • možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • osobnostní rozvoj, vzdělávání
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • pružnou pracovní dobu

Kdy nastoupíte:

  • na termínu nástupu se s Vámi rádi domluvíme

Jestli Vás tahle pracovní nabídka zaujala, tak Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem"). Není v inzerátu uvedené něco, co by Vás zajímalo? Tak nám napište anebo zavolejte pro více informací, rádi Vám je zodpovíme.