Společnost ŠKODA JS se v oboru jaderné energetiky pohybuje již 60 let. Projekty, které realizujeme, trvají v řádu měsíců až několika let a pohybují se v řádu milionů až miliard korun. Propojte s námi vaši kariéru v rámci komplexního řízení projektů na jaderných elektrárnách po celém světě.

Čeho budete součástí

Stanete se součástí silné společnosti a profesionálního týmu v oblasti investičních projektů. Budete řídit větší i menší strategické projekty od fáze nabídky, přes podpis smlouvy, realizaci až po předání zákazníkovi. Vzhledem k velmi širokému portfoliu investičních zakázek nenastane jednotvárnost ani stereotyp. Profesnímu a kariérnímu rozvoji se nevyhnete.

Pracovní náplň:

  • Řízení projektů v nabídkové i realizační fázi
  • Koordinace projektového týmu
  • Komunikace externí – se zákazníkem a subdodavateli
  • Komunikace interní – napříč projektovým týmem a společností
  • Řízení a kontrola HMG, Rozpočtu, Kapacit
  • Řízení změn, Claim management
  • Zajištění subdodávek, výroba
  • Reporting

Požadujeme

  • Vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Zkušenost s projektovým řízením výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office + MS Teams
  • Komunikační a prezentační dovednosti, flexibilita a samostatnost.
  • Pečlivost a smysl pro formální přesnost
  • Týmová spolupráce, analytické a kreativní myšlení, spoluodpovědnost za výsledky
  • AJ – komunikativní znalost
  • ŘP sk. B
  • Ochotu příležitostně cestovat
  • Trestní bezúhonnost
  • Být proaktivní, mít zájem se rozvíjet a učit

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu 7,5 hod. /den
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny Sick day
  • Roční odměny
  • Pravidelné vzdělávání a školení
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Benefitní karta - Cafeterie

Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde: