7383899346_7152157839_o

Malta – energetické statistiky

(Pro lepší orientaci v grafech je možné jednotlivé datové řady kliknutím na jejich název v legendě grafu zobrazovat/vypínat)

Počet obyvatel na Maltě

-2006200720082009201020112012201320142015
Počet obyvatel [mil.]0.410.410.410.410.410.410.420.420.430.43

Hrubá spotřeba energie na Maltě

-2006200720082009201020112012201320142015
Spotřeba energie [brutto] [mtoe]0.910.970.970.870.940.940.980.880.890.76

Energetická náročnost na Maltě

-2006200720082009201020112012201320142015
Energetická náročnost [toe/mil. EUR]150.15153.41148.13136.5142.28139.44141.94121.32118.695.33

Závislost na importu energie na Maltě

-,2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015
Celková [%],99.94,99.94,99.95,99.95,99.04,101.28,101.02,104.14,97.67,97.25
Černé uhlí [%],
Ropa [%],
Zemní plyn [%],

Spotřeba energie podle sektoru na Maltě

-2006200720082009201020112012201320142015
Průmysl [%]12.0711.839.7416.828.758.118.688.198.268.04
Doprava [%]51.7152.762.6855.6157.0658.4255.4255.4354.3154.37
Domácnosti [%]21.2620.8216.2315.2513.7214.014.213.7113.0313.64
Služby [%]14.9614.6511.3612.1118.2917.8519.7220.7622.0222.03
Zemědělství a rybolov [%]0.00.00.00.221.591.221.381.521.651.4
Ostatní [%]0.00.00.00.00.60.410.590.380.730.52

Podíl obnovitelných zdrojů na spotřebě energie na Maltě

-2005200620072008200920102011201220132014
Podíl OZE na konečné spotřebě [%]0.160.180.220.210.231.061.872.863.74.71

Spotřeba energie na obyvatele na Maltě

-2006200720082009201020112012201320142015
Energie na obyvatele [kgoe/capita]2254.332391.422373.532117.172267.972257.892349.442078.962082.821760.83

Spotřeba elektřiny na obyvatele na Maltě

-2006200720082009201020112012201320142015
Spotřeba elektřiny na obyvatele [kWh/capita]4575.324563.434543.544154.034405.514496.54660.564627.834713.394923.79


Zdroj dat: DG Energy
Zdroj titulního obrázku: freestock.ca

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *