Projektant/ka pozemních staveb a správce BIM modelů

ČEPS, a.s.
Praha 10 - Bohdalec
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Zajišťuje součinnost a koordinuje práci externího dodavatele na pasportech neenergetického majetku metodou BIM a následně je kontroluje v CAFM
  • Je zodpovědný za dodržení datového modelu a standardu BIM pasportů
  • Vyhodnocuje projekty, navrhuje změny a zajišťuje jejich následnou implementaci v dalších projektech
  • Úzce spolupracuje s Facility Managementem na aktualizaci datového standartu a BIM metodik z hlediska CAFM
  • Je zodpovědný za vyřízení požadavků na stavební a technologické změny neenergetického majetku požadované Facility managementem
  • Je zodpovědný za aktuálnost zdrojových BIM modelů, veškeré projektové dokumentace a dokumentace stavby neenergetického majetku
  • Je zodpovědný za aktuálnost IFC v CAFM
  • Zadává a koordinuje služby externích subdodavatelů pro Facility Management v rámci projektové přípravy
  • Realizuje změny BIM modelů v projekčním nástroji
  • Zajišťuje projektovou přípravu a dokumentaci
  • Spolupracuje v projektových týmech BIM za oblast pozemního stavebnictví
  • Spolupracuje při přípravě a správě knihovních prvků v rámci firemního BIM přidělených oblastí.

Požadujeme:

  • Základní znalost BIM problematiky, tvorby BIM modelů
  • Zkušenost s datovým modelem a datovým standardem
  • Znalost modelování pozemních staveb v některém z BIM systémů (Revit, Bentley apod.)
  • Znalost stavebních norem
  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na pozemní stavitelství
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost
  • Spolehlivost, pečlivost a důslednost
  • Výborné komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí velké společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou jednoho roku, poté na dobu neurčitou
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění
  • Místo výkonu práce Praha - Bohdalec
  • Nástup dohodou