Senior mzdová/ý účetní

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Odpovědnost za vedení mzdové agendy přidělených zaměstnanců včetně archivace
  • Kompletní měsíční zpracování mezd
  • Realizace mzdových závěrek
  • Provádění srážek ze mzdy dle platné legislativy
  • Rozvoj a testování v SAPu
  • Zpracování ročního zúčtování daní a vyhotovení ELDP
  • Odškodňování pracovních úrazů
  • Komunikace s příslušnými úřady
  • Zpracování analýz a tvorba reportů dle požadavků
  • Spolupráce na interních projektech a aktivitách HR

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxi na pozici mzdové účetní min. 2 roky
  • Aktivní znalost české pracovněprávní legislativy a mzdových předpisů
  • Zkušenost s nerovnoměrným rozvržením pracovní doby a nepřetržitým pracovním režimem výhodou
  • Znalost systému SAP podmínkou
  • Velmi dobrou znalost na PC (MS Office)
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, flexibilitu

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a strategicky důležité společnosti
  • Širokou škálu zaměstnaneckých výhod a benefitů
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce Praha 10