Senior Specialista/ka - Provozní činnosti Kočín

ČEPS, a.s.
TR Kočí
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • lánování a koordinace činností pracovníků provozních činností
  • Zajišťování vybraných silových zařízení VVN a ZVN v oblasti Střed ve stanicích
  • Zajišťování venkovních vedení VVN a ZVN v oblasti Střed, které je spojené s výstupem na stožárové konstrukce
  • Kontrola technických prostředků PO, BOZP, OM a OŽP ve stanicích
  • Převzetí zařízení k provedení údržby
  • Manipulace na zařízení stanic provozovaných v režimu dálkového ovládání
  • Provádění pochůzek a kontrol zařízení za provozu dle ŘPÚ
  • Práce s PC

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání – vhodné i pro absolventy popř. úplné středoškolské vzdělání elektrotechnického směru min. 2 roky praxe
  • Osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • Zkušenosti s prací ve výškách a nad volnou hloubkou vítány
  • Práce na PC (MS Office)
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Místo výkonu práce Kočín
  • Nástup dle dohody
  • Propracovaný výcvikový program a možnost se vzdělávat formou interních i externích kurzů
  • Práci, která má smysl a ve které získáte jedinečné know-how
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů a akcí pro zaměstnance