Síťový specialista/ka

ČEPS, a.s.
Praha
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Spolupracovat na zajištění provozu, údržby, konfigurace a inovací LAN i WAN sítí (oblast SCADA, Telemetrie, EHW/PCN), síťových prvků – switchů, routerů, FW, NTP a dalších.
  • Zajišťovat správu HW infrastruktury dispečerského řídicího systému.
  • Kooperovat společně s týmem na realizaci rozvojových požadavků.
  • Řešit poruchové stavy a výkonávat pohotovostní službu.
  • Komunikovat s dodavateli a aktualizovat dokumentaci.

Požadujeme

  • Vzdělání v oblasti IT, elektrotechnické.
  • Osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. min. §5.
  • Orientace v prostředí OS Linux a MS.
  • Analytické a logické myšlení.
  • Spolehlivost a týmového ducha.
  • Chuť učit se nové věci.

Nabízíme

  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Práci pro jednu z předních energetických společností v ČR.
  • Vedoucího, který dokáže pomoct a velmi dobře rozumí své práci.
  • Práci v kolektivu 5 kolegů, kde se sdílí informace a panuje týmová atmosféra.
  • Dle dohody možnost práce na dálku (Home Office).
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost rozvoje a dalšího vzdělávání.
  • Místo pracoviště: Praha