Solution Architekt/ka

ČEPS, a.s.
Praha
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Návrh celkové podoby řešení.
  • Poskytovat technické konzultace v projektovém týmu.
  • Analyzovat interní potřeby a transformovat je na technickou specifikaci.
  • Orientace v používaných technologiích
  • Zachovávat jednoduchost a udržitelnost systému.
  • Technické vedení projektů a podpora při provozu.

Požadujeme

  • Vzdělání v oblasti IT.
  • Zkušenosti s platformou Apache Kafka, databázovými systémy typu MS SQL i noSQL.
  • Znalost VMwareMS OSLinux.
  • Kreativitu, mindset architekta, který se rychle zorientuje v tom, jak do sebe dílčí komponenty zapadají.
  • Logiku, jenž vám pomůže vidět souvislosti.
  • Odpovědnost, nebát se rozhodnutí.
  • Otevřenost, protože je důležité s týmem sdílet všechny informace.

Nabízíme

  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Práci pro jednu z předních energetických společností v ČR.
  • Práci na projektu s mezinárodním dopadem.
  • Nástroje, které vám pomohou se začátky.
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost rozvoje a dalšího vzdělávání.
  • Dostatek samostatnosti a prostoru pro uplatnění vlastních řešení.
  • Místo výkonu práce: Praha 10