Specialista/ka DIGITALIZACE - ENERGETIKA

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Zajišťuje sledování trendů digitalizačních technologií a metodik
  • Navrhuje nové digitalizační záměry
  • Realizuje rešerše záměrů a připravuje projekty
  • Hodnotí přínosy navrhovaných projektů a technologií
  • Komunikuje s interními útvary i s externími organizacemi v mezinárodním prostředí
  • Analyzuje a vyhodnocuje přínosy vylepšování business procesů pomocí digitálních technologií
  • Udržuje katalog spolupracujících institucí a komerčních subjektů

Požadujeme

  • Odborné znalosti v oblasti ICT – informační systémy
  • Základní zkušenosti projektového řízení
  • Praxe v oblasti energetiky výhodou
  • Znalost problematiky BIG DATA výhodou
  • Inovativní a strategické myšlení
  • Spolehlivost, samostatnost, smysl pro týmovou práci
  • Ochota rozvíjet se v nových oblastech
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Aktivní znalost AJ slovem i písmem

Nabízíme

  • Účast v projektech digitální optimalizace a transformace
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pozice je vhodná pro zájemce se zkušenostmi v energetice
  • Nástup dle dohody
  • Místo výkonu práce Praha 10