Specialista/ka Nákupu

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Realizace výběrového řízení v podlimitním i nadlimitním režimu včetně uzavření smlouvy
  • Výběr zhotovitele stavebně montážních prací, dodavatele přístrojů a materiálu pro vedení
  • Administrace smluvní agendy vč. zakládání údajů do systému SAP
  • Komunikace a jednání s obchodními partnery

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, výhodou ekonomické nebo technické vzdělání
  • Aktivní znalost AJ slovem i písmem (alespoň úroveň B1)
  • Pečlivost a zaměření na detail
  • Základní znalost obchodního práva (NOZ)
  • Znalost ZZVZ (zákon č. 134/2016) - výhodou
  • Řidičské oprávnění skup. B
  • Logické myšlení
  • Týmového ducha

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Přátelský kolektiv, který sdílí informace
  • Možnost rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou
  • Nástup dle dohody
  • Místo výkonu práce Praha 10