Specialista/ka odboru Bezpečnostní činnosti

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Metodické řízení fyzické bezpečnosti (režimová opatření, technické systémy ochrany majetku)
  • Řízení a zpracování dokumentace v oblasti krizového řízení, havarijního plánování a fyzické bezpečnosti
  • Analýza bezpečnostních rizik
  • Řešení a vyhodnocování bezpečnostních událostí, včetně následného návrhu nápravných opatření
  • Spolupráce při zajišťování bezpečnostních cvičení se složkami IZS a AČR

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Schopnost práce v zátěžových situacích, hledání řešení problémů a pochopení příčin
  • Schopnost analytického myšlení, důslednost, smysl pro detail
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Orientace v oblasti ochrany utajovaných informací (administrativní, personální, průmyslová bezpečnost) výhodou
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a profesní růst
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • Širokou škálu zaměstnaneckých výhod a benefitů
  • Místo výkonu práce Praha 10
  • Nástup dle dohody