Specialista/ka oddělení Controlling

ČEPS, a.s.
Šumperk
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Kontrola a řízení projektů z hlediska koordinace finančního plnění a finančního plánu ve schváleném rozsahu
  • Přesná interpretace finančních dat a pravidelná analýza odchylek od stanoveného plánu (komentování odchylek, zjišťování příčin a důsledků vzniklých odchylek)
  • Kontrola podkladů ke smlouvám a připomínkování návrhů smluv
  • Doplňování a kontrola objednávek na základě požadavků ze strany vedoucích zakázek. Spolupráce a komunikace s vedoucím zakázky a ředitelem sekce
  • Zajišťování podkladů a zadávání dat pro finanční vyhodnocení projektů a jejich uzavírání
  • Spolupráce na přípravě a zpracování ročního a střednědobého plánu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického, nebo ekonomického směru, vhodné i pro absolventy VŠ
  • Analytické dovednosti a ochotu učit se novým věcem
  • Znalost MS Office, zejména pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky, funkce)
  • Znalost SAP a základní znalost účetnictví vítána
  • Zodpovědnost, samostatnost při zpracování úkolů, flexibilita, komunikativnost, smysl pro týmovou spolupráci

Nabízíme

  • Stabilní zázemí velké společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Příjemné pracovní prostředí a pohodový tým
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění
  • Místo výkonu práce Šumperk (školení 3 měsíce v Praze, následně pracovní cesty do Prahy)
  • Nástup dohodou