Specialista/ka oddělení Dispečerské řídicí systémy

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Datová správa systémů pro dispečerské řízení ES ČR v reálném čase (SCADA)
  • Správa databází, zobrazování, událostí, alarmů a archivů
  • Správa dálkového ovládání a povelových sekvencí
  • Návrh nových sw nástrojů pro dispečerské řízení
  • Spolupráce s interními uživateli
  • Zajištění spolehlivého provozu / analýza a řešení poruch dispečerských řídicích systémů

Požadujeme

  • Orientace v prostředí OS LINUX
  • Orientace v programování (unix shell)
  • Analytické a logické myšlení
  • Vzdělání technického směru (výhodou IT)
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Spolehlivost, zodpovědnost a týmovou spolupráci
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Znalost elektroenergetiky výhodou

Nabízíme

  • Práci na systémech kritické infrastruktury ČR vybavených špičkovými technologiemi
  • Dostatek prostoru pro zácvik na pozici
  • Možnost spolupráce na mezinárodních projektech
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Dostatek prostoru pro osobní a profesní rozvoj
  • Flexibilní pracovní prostředí
  • Nástup dle dohody
  • Místo výkonu práce Praha 10