Specialista/ka oddělení Rozvoj a připojování k přenosové soustavě

ČEPS, a.s.
Elektrárenská 774/2, 101 52 Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Zodpovídá za rozvoj a projekty rozvoje PS.
  • Řeší požadavky zákazníků (uživatelů PS) na nové připojení nebo jeho změnu.
  • Vyjadřuje se k územně technické problematice související s rozvojem PS.
  • Provádí výpočty přenosových poměrů PS a ES.
  • Podílí se na koncepci technického rozvoje PS.
  • Vytváří odborné posudky technicko – ekonomických materiálů (vnitřních a vnějších).
  • Spolupracuje na vyhodnocení efektivnosti rozvojových staveb PS.
  • Spolupracuje na předprojektové přípravě investičních a provozních akcí.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání elektrotechnického zaměření.
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2.
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič.
  • Pokročilou znalost práce v MS Office, práce s PC.
  • Schopnost samostatného rozhodování.
  • Spolehlivost, analytické myšlení, technickou zdatnost, odolnost vůči stresu.
  • Vyrovnanou a nekonfliktní osobnost.
  • Komunikační schopnosti.
  • Chuť učit se nové věci, samostatnost, flexibilitu.

Nabízíme

  • Atraktivní mzdové ohodnocení a motivující systém bonusů.
  • Užíváme si 26 dnů dovolené a můžeme využít i 3 dny zdravotního volna.
  • Roční program Benefit plus.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Možnost práce z domova.
  • Klimatizovanou kancelář, která je k dispozici pouze pro váš tým.
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti.
  • Dotované stravování, buď formou jídelny nebo elektronických stravenek.
  • Finanční i nefinanční podpora vašeho studia.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Multisport karta.