Specialista/ka technického dohledového centra

ČEPS, a.s.
TR Hradec u Kadaně
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

Pracovní náplň:

  • Provádí nepřetržitý dohled provozní a bezpečnostní situace na zařízení stanic.
  • Provádí vyhodnocení poruch na zařízení a zahajuje jejich odstranění.
  • Provádí vyhodnocení bezpečnostních incidentů a zahajuje jejich řešení.
  • Řídí práce na zařízení přenosové soustavy.
  • Řídí provoz vlastních spotřeb stanic.
  • Aktivuje a koordinuje pohotovostní službu.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru.
  • Min. 2 roky praxe výhodou, ale ne podmínkou.
  • Osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. Nad 1000 V.
  • Dobrá znalost MS Office
  • Vyrovnanou, komunikativní a nekonfliktní osobnost, odolnost vůči stresu.
  • Aktivní přístup s důrazem na samostatnost a osobní zodpovědnost.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Ochota pracovat na denní 12h směny, nerovnoměrně rozložená pracovní doba od pondělí do pátku.
  • Nástup od 1.8.2023.

Nabízíme:

  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a zázemí stabilní společnosti.
  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Propracované zaškolení v rámci, něhož Vás vše potřebné naučíme.
  • Součástí odměny je variabilní složka mzdy.
  • 26 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
  • Roční program Benefit plus.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Akce pro zaměstnance.
  • Multisport karta.
  • Místo výkonu práce: TR Hradec u Kadaně.