Inzerát již není aktuální

Popis pozice

  • Zajištění spolehlivého provozu zařízení vlastní spotřeby a obchodního měření v rozvodnách přenosové soustavy.
  • Vyhledávání, odstraňování a vyhodnocování poruch a závad na zařízení přenosové soustavy.
  • Uvádění zařízení do provozu.
  • Koordinace a řízení externích dodavatelů.
  • Spolupráce na koncepci rozvoje zařízení a prvků přenosové soustavy.
  • Práce od pondělí do pátku - 8 hodin (cca 7–15 hod.).

Požadujeme

  • Vzdělání elektrotechnického směru (min. SŠ) zakončené maturitou – možnost uplatnění pro zkušené techniky i absolventy.
  • Osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou.
  • Znalost elektroenergetiky výhodou.
  • Dobrá znalost MS Office.
  • Znalost v oblasti vlastních spotřeb rozvodných zařízení a obchodního měření vítána.
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost pracovat v týmu.
  • Aktivní přístup a samostatnost.
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.

Nabízíme

  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a zázemí stabilní velké společnosti s jedinečným know how.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení a širokou škálu zaměstnaneckých benefitů.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Propracovaný výcvikový program a možnost rozvoje a vzdělávání formou interních i externích kurzů.
  • Místo výkonu práce Provozní centrum Brno.
  • Nástup od 1.ledna 2023 nebo později dohodou.