Specialista/ka zajišťování dokumentace přípravy akcí

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Administrace, oběh a podpisy dokumentů související s přípravou investičních a provozních akcí.
  • Příprava a zajištění procesu tvorby materiálů pro představenstvo.
  • Kontrola a sledování plnění termínů dle HMG přípravy akcí.
  • Práce v systému SAP.
  • Koordinace předprojektové přípravy investičních a provozních akcí.
  • Tvorba a správa sestav, grafů, HMG v programech MS Excel a Project.
  • Spolupráce s útvary Provozu a správy majetku spol. ČEPS a.s. v rámci pracovních týmů.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání elektro-ekonomického směru. Vhodné také pro absolventy.
  • Práce v programech MS Word, Excel a Project.
  • Výborné komunikační, organizační a koordinační schopnosti.
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita, týmová spolupráce.

Nabízíme

  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a zázemí stabilní společnosti.
  • Motivující mzdové ohodnocení.
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů a akcí pro zaměstnance.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Zajímavou a různorodou práci.
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje.
  • Možnost studia VŠ při zaměstnání.
  • Místo výkonu práce Praha 10.
  • Nástup od 1. 12. 2021 nebo dohodou.