Správce/kyně datového modelu

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Technická správa centrálního datového modelu Enterprise architektury
  • Dodávat technické ICT podklady pro rozhodování o strukturách datového modelu a o jmenných konvencích
  • Spolupracovat s aplikačním konzultantem a dodavatelem řešení
  • Zajišťovat shodu řešení s koncepcí Enterprise architektury
  • Spravovat dokumentaci a přístupy k datovému modelu společnosti a řídit jejich úpravy

Požadujeme

  • SŠ vzdělání se zaměřením na ICT
  • Praktické zkušenosti s analýzou a správou datového modelu
  • Pokročilá znalost databázových platforem (MS SQL, ORACLE a další)
  • Základní znalost modelování Archimate, UML
  • Znalost principů SW vývoje
  • Analytické a logické myšlení
  • Pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • Práci s moderními technologiemi
  • Dostatek samostatnosti a prostoru pro uplatnění vlastních řešení
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Pohodový tým
  • Možnost rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Flexibilní pracovní prostředí
  • Nástup ihned/dohodou
  • Místo výkonu práce Praha 10