Technický pracovník/ce – HelpDesk

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Předávat ServiceDeskové požadavky v roli Operátora helpdesku
  • Poskytovat podporu na úrovni L1 interním uživatelům
  • Instalovat, reinstalovat a spravovat koncové stanice, OS a SW
  • Provádět bezpečnostní a technické konzultace, analytické činnosti
  • Spolupracovat při vedení skladu a přípravě techniky k likvidaci
  • Provádět týdenní reporty řešení požadavků

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru (IT)
  • Zkušenost se správou koncových stanic
  • Znalost ServiceDeskového nástroje Jira výhodou
  • Znalost CA ICTM nástroje výhodou
  • Komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • Týmová spolupráce
  • Vyhláška 50
  • Znalost AJ na technické úrovni

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Vhodné i pro absolventy
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Nástup dle dohody
  • Místo výkonu práce Praha 10