Technický pracovník/ce oddělení Nemovitostí

ČEPS, a.s.
Turnov
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Zajištění provozu a údržby administrativních budov
  • Analýza provozních stavů a návrhy na opatření
  • Plánování a řízení provozních nákladů
  • Plánování a realizace oprav
  • Plánování a realizace servisních prací
  • Vedení a aktualizace provozní dokumentace
  • v papírové i elektronické podobě v CAFM
  • Správa vozového parku
  • Vykonávání administrativní práce
  • Spolupráce a komunikace s externími firmami v rámci svých kompetencí

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v oblasti elektro
  • 50/78 Sb. min. §6
  • Základní znalost SAP
  • Uživatelská znalost OS Windows, MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Praxe v oblasti facility managementu vítána
  • Aktivní přístup a flexibilita
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Vyrovnanou a nekonfliktní osobnost

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Odpovídají mzdové ohodnocení
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Turnov