Trainee – Inovační projekty

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Účast v národních politikách v oblasti Inovací a R&D
  • Realizace inovací a R&D v ČEPS
  • Koordinace interních a externích činností při realizaci inovativních a R&D projektů
  • Spolupráce se strategickými partnery v oblasti inovací a R&D
  • Tvorba dokumentů ČEPS pro inovace a R&D
  • Příprava nových projektů v předprojektové a inicializační fázi
  • Spolupráce s projektovými manažery v průběhu životního cyklu projektů

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání (informační technologie, elektroenergetika, ekonomie)
  • Praxi na obdobné pozici
  • Orientaci v energetice
  • Schopnost plynně se domluvit i psát anglicky, včetně energetické angličtiny
  • Schopnost přicházet s netradičním řešením
  • Dynamickou osobnost
  • Samostatnost i aktivní spolupráci v kolektivu
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a strategicky důležité společnosti
  • Práci na projektech s mezinárodním dopadem
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce Praha 10
  • Nástup ihned nebo dle dohody