Business analytik – ABSOLVENT

ČEZ, a. s.
Dukovany, Temelín
Inzerát již není aktuální

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Spolupráce s týmy při přípravě a realizaci projektů a změn s dopadem do informačních systémů v divizi Jaderná energetika
  • Odpovědnost za business analýzu - popis procesu, optimalizace a návrh řešení včetně digitalizace daného procesu ve svěřené procesní oblasti
  • Podílení se na tvorbě konceptu rozvoje informačního systému v divizi Jaderná energetika
  • IT podpora zákazníků při provozu, údržbě a modifikacích jaderných elektráren
  • Průběžné sledování aktuálního vývoje v IT a trendů v dané oblasti s cílem rozšíření a zlepšení návrhů řešení
  • Podílení se na tvorbě, rozvoji a využití nových moderních technologií (Průmysl 4.0, drony,…)

Co od Vás požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání – technického nebo ekonomického zaměření
  • Student, popřípadě absolvent nejdéle do 2 let od ukončení studia
  • Orientaci v IT technologiích
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Samostatnost a zároveň schopnost týmové práce, odpovědnost, loajalitu a flexibilitu
  • Proaktivní přístup, pro zákaznické chování, profesionální vystupování a projev
  • Koncepční a analytické myšlení a systematický přístup k řešení úkolů
  • Ochota učit se novým věcem
  • Znalost anglického jazyka – výhodou
  • ŘP skupina B

Co Vám nabízíme?

  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti

Benefity:

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky

Společnost:

ČEZ, a.s.

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Dukovany nebo Jaderná Elektrárna Temelín

Nástup:

Dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 12.12.2021 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.