Finanční účetní

ČEZ, a. s.
Závišova 502, Praha
Inzerát již není aktuální

Co vás čeká

· Evidence příchozích faktur a jejich následné zaúčtování.

· Účtování vydaných faktur.

· Účtování pokladny, karetních plateb, cestovních příkazů.

· Účetní administrativa, podpora finanční účtárny.

· Komunikace napříč společností pro získávání informací.

· Podílení se na stanovování účetní metodiky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

· SŠ vzdělání nejlépe ekonomického zaměření.

· Přehled o Českých účetních standardech příp. IFRS.

· Základní orientace v daňových předpisech.

· Výborné komunikační dovednosti.

· Uživatelské znalosti práce na PC.

· Angličtinu na komunikační úrovni.

Výhodou bude, pokud budete umět

· Zkušenost s účetním systémem Helios bude pro nás výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

· Práci ve strategickém oboru ve skupině firem nejvýznamnějšího dodavatele energie v České republice.

· Možnost se dlouhodobě vzdělávat.

· Práci ve společnosti plné nadšenců, kteří v začátcích rádi pomohou.

· Smlouvu na dobu neurčitou.

· Notebook i mobilní telefon i k soukromému využití.

· 5 týdnů dovolené.