Konzultant/ka zákaznického centra ČEZ

ČEZ Prodej
Husovo nám. 69/14, 405 02 Děčín-Děčín IV-Podmokly
Inzerát již není aktuální

Co bude Vaším úkolem?

  • Komplexní péče o zákazníky, kteří přijdou na Zákaznické centrum
  • Udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky a získávání nových
  • Aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb
  • Prodej našich produktů a služeb zákazníkům, kteří přijdou na pobočku
  • Samostatné řešení požadavků zákazníků a zadávání do našich systémů
  • Práce na Vašem osobním rozvoji
  • Pravidelné setkávání se s týmem a s vedoucím v rámci sdílení podnětů a zkušeností

Bez čeho se neobejdete?

  • Uživatelské znalosti práce na PC
  • Příjemného a prozákaznického vystupování
  • Zkušeností s prodejem nebo zákaznickým servisem
  • Samostatnosti a zodpovědného přístupu
  • Chuti na sobě pracovat

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Sleva na firemní výrobky
  • Příspěvek na pojištění
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Kafetérie
  • Maximální podporu celého týmu a interních lektorů nejen při vstupním školení
  • Pracovní dobu 37,5 hodin týdně
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení, měsíční prémie při plnění obchodního plánu, navíc možnost získat další finanční bonusy
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity

Nástup:

Dohodou

Váš profesní životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů ZASÍLEJTE CO NEJDŘÍVE prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem"). Pohovory můžeme realizovat průběžně.

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.