Specialista bezpečnosti JE - senior (M/Ž)

ČEZ, a. s.
269, 675 50 Dukovany-Dukovany
Inzerát již není aktuální

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Koordinace stanovování požadavků bezpečnosti (zásady, principy, povinnosti), bezpečnosti pro jejich zajištění odpovědnými útvary v rámci ČEZ, a. s.
  • Zajišťování procesu B01.01 Definování požadavků a reporting bezpečnosti jaderné elektrárny
  • Monitorování a hodnocení plnění stanovených bezpečnostních požadavků přidělených do odpovědnosti útvarů ČEZ, a. s.
  • Hodnocení a doporučení realizace vybraných investičních akcí v JE v případě dopadů do více oblastí bezpečnosti. Realizuje roli připomínkujícího v TIPOM.
  • Zajišťování aktuálního stavu a rozvoje SharePointu a BI reportů útvaru bezpečnosti
  • Zajišťování neprocesního reportingu a podpory pro SÚJB (Národní zpráva k úmluvě o JB, Summit, bilaterální jednání, vzdálené přístupy do počítačové sítě ČEZ, a. s.)
  • Kontrola a vyhodnocování činností v oblasti plnění požadavků a principů bezpečnosti, právních předpisů, požadavků orgánů státního dozoru, mezinárodních a národních standardů
  • Zajišťování efektivní spolupráce s ostatními útvary ČEZ, a. s., s externími a zahraničními organizacemi v oblasti bezpečnosti jaderné energetiky

Co od Vás požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Praxi ideálně 5 let
  • Školení pro jadernou elektrárnu v rozsahu ALFA (lze doplnit po nástupu)
  • Orientace v procesním PDCA cyklu, znalost ISO 9001 - výhodou
  • Komunikativní osobnost, pozitivní přístup, důslednost a pečlivost
  • Radost z řešení různorodých úkoly a hledání nových řešení
  • Odvahu při komunikaci s naprosto rozdílnými lidmi
  • Počítač - SAP, Power BI, Word, Excel, Power Point
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B

Co Vám nabízíme?

  • Získáte zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti

Benefity:

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
    Skupina ČEZ nabízí různé formy flexibilní pracovní doby všude tam, kde to charakter pracovní pozice a druh práce umožňuje. Jedná se například o práci z domova, zkrácené pracovní úvazky nebo stlačený pracovní týden. Využíváme i pružnou pracovní dobu. Záleží vždy na domluvě s vedoucí/m.
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání & osobní rozvoj
    Našim zaměstnancům umožňujeme rozvoj jejich potenciálu a osobnostní i profesní růst.
  • Stravování na pracovišti
  • Cafetérie
    Jde nám o zdraví a pohodu našich zaměstnanců a víme, že každý má jiné potřeby, proto využíváme program Kafeterie, kde přidělené body může každý uplatnit dle svých preferencí, např. v rámci sportovních aktivit, v lékárně, či na wellness nebo rodinných pobytech.
  • Zvýhodněné půjčky

Pracoviště:

Jaderná Elektrárna Dukovany

Nástup: dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 10.06.2022 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Společnost:

ČEZ, a.s.

Diverzita a inkluze ve Skupině ČEZ

U nás ve Skupině ČEZ si vážíme všech zaměstnanců. Budeme vás motivovat v rozvíjení vašich silných stránek, v získávání nových zkušeností a v kariérním růstu. Zároveň ale klademe důraz na vyváženost pracovního a soukromého života, tak abyste měli dostatek času věnovat se svým blízkým či svým koníčkům. Věříme, že v různorodosti je síla, proto usilujeme o rozmanitost pracovních týmů a rovnost příležitostí. Každý má u nás prostor být jedinečný.

Více o našem přístupu k zaměstnancům se můžete dozvědět v Politice diverzity a inkluze Skupiny ČEZ.

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.