Specialista jakosti údržby - senior (strojní) (M/Ž)

ČEZ, a. s.
1, 373 01 Temelín-Temelín
Inzerát již není aktuální

Jaká je náplň práce specialisty jakosti údržby?

  • Provádí a řídí kontrolu kvality:

• přípravy údržby,
• realizovaných údržbových aktivit dodavatele údržby,
• vyhodnocování pracovních příkazů,

  • Řídí proces vytváření a aktualizace pracovních postupu oprav a plánů kontrol a zkoušek. Provádí efektivní zpětnou vazbu pro řízení a optimalizaci činností údržby na komplexu zařízení JE a technologických systémů JE v součinnosti s dodavateli,
  • Řídí zajištění, posouzení a dokumentování shody zařízení s vlivem na JB s technickými požadavky,
  • Dále zajišťuje:

• Provádění reportů z nálezů kontrol dodavatelské údržby,
• Hodnocení dodavatelských firem a komunikace s dodavateli,
• Udržování a zvyšování kvalifikace,

  • V rámci svých pracovních činností vstupuje do kontrolovaného pásma.

Co od Vás požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru – strojní nebo elektro, popř. středoškolské vzdělání s min. praxí 10 let,
  • Osvědčení o bezpečnostní způsobilosti fyzické osoby dle zákona č. 412/2005 Sb., výkon citlivých činností (možno absolvovat po nástupu),
  • Všeobecný přehled o strojní technologii jaderné elektrárny pro Vás bude výhodou,
  • Znalost anglického (německého, ruského) jazyka pro Vás bude výhodou,
  • Práce s PC – v oblasti Word, Excel, PowerPoint,
  • Řidičský průkaz sk. B.,
  • Spolehlivost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem,
  • Schopnosti týmové práce, tvůrčí přístup, flexibilitu.

Benefity

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Notebook
  • Příspěvek na pojištění
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání & osobní rozvoj
    Našim zaměstnancům umožňujeme rozvoj jejich potenciálu a osobnostní i profesní růst.
  • Stravování na pracovišti
  • Cafetérie
    Jde nám o zdraví a pohodu našich zaměstnanců a víme, že každý má jiné potřeby, proto využíváme program Kafeterie, kde přidělené body může každý uplatnit dle svých preferencí, např. v rámci sportovních aktivit, v lékárně, či na wellness nebo rodinných pobytech.
  • Zvýhodněné půjčky
  • Sickdays
  • Firemní akce

Co Vám ještě nabízíme?

  • Zajímavou a zodpovědnou práci s viditelnými výsledky
  • Zkušený a přátelský tým
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • Možnost dalšího profesního rozvoje
  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti

Pro výkon práce vás důkladně teoreticky připravíme, prakticky zaučíme a poskytneme veškerou podporu tak, aby se z vás stal plně kompetentní profesionál.

Kdy nastoupíte?

Na termínu Vašeho nástupu se s Vámi rádi dohodneme.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Napadá Vás něco, co není uvedené v inzerátu? Chcete informace ke mzdě? Tak nám napište a nebo zavolejte a probereme to.

Diverzita a inkluze ve Skupině ČEZ

U nás ve Skupině ČEZ si vážíme všech zaměstnanců. Budeme vás motivovat v rozvíjení vašich silných stránek, v získávání nových zkušeností a v kariérním růstu. Zároveň ale klademe důraz na vyváženost pracovního a soukromého života, tak abyste měli dostatek času věnovat se svým blízkým či svým koníčkům. Věříme, že v různorodosti je síla, proto usilujeme o rozmanitost pracovních týmů a rovnost příležitostí. Každý má u nás prostor být jedinečný.

Více o našem přístupu k zaměstnancům se můžete dozvědět v Politice diverzity a inkluze Skupiny ČEZ.

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.