Specialista/ka projektů výzkum, vývoj a inovace (VVI)

ČEZ, a. s.
Duhová 425/1, 140 00 Praha-Michle, Česká republika
Inzerát již není aktuální

Co Vás čeká?

Spolupráce při mapování potřeb Skupiny ČEZ v oblasti technologického rozvoje, propojování příležitostí z veřejného financování (EU i národního) s potřebami Skupiny ČEZ, podpora projektů vznikajících v linii a jejich obohacování o nové technologie. Dále sledování trendů a nových směrů ve VVI a jejich párování s potřebami Skupiny ČEZ a iniciace a řízení projektů VVI.

  • Bleskové učení, sledování nových trendů a technologií v energetice, hledání inspirací
  • Široká spolupráce napříč Skupinou ČEZ – od divize Jaderná energetika až po ČEZ Prodej – různé kultury pod jednou střechou
  • Propojování externích partnerů (univerzity, vědecká pracoviště, technologické společnosti) se světem naší korporace
  • Přesvědčování interních partnerů, že tomu všemu dostatečně rozumíte a opravdu má smysl věc ověřit
  • Práce všeho druhu (věřme jako Ferda Mravenec, ne jako Brouk Pytlík)
  • Tlačení projektů přes mělčiny i peřeje na cestě od ideje k výsledku
  • Spolupráce na výzkumných projektech a jejich koordinace (nikoliv vlastní zapojení na reálném vývoji)

Co očekáváme od Vás?

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Odbornost v energetice / elektrotechnice získaná studiem či praxí nutností
  • Široký odborný záběr
  • Znalost angličtiny
  • Vlastnictví řidičského průkazu sk. B
  • Tah na branku, dobrou náladu
  • Respekt k interním partnerů a zákazníkům
  • Schopnost věci a lidi propojovat
  • Cit pro to co dělat a co nedělat
  • Touhu něco dokázat
  • Vaše zkušenosti z trhu budou výhodou

Proč k nám?

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění.

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Nadstandardní lékařská péče
  • Sleva na firemní výrobky
  • Notebook
  • Příspěvek na pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Zvýhodněné půjčky
  • Firemní akce

Pokud Vás tento inzerát zaujal, zašlete nám Váš životopis a motivační dopis prostřednictvím odpovědního tlačítka "Mám zájem".