Specialista/ka správy společnosti

ENESA
Arnošta z Pardubic 676, 530 02 Pardubice-Zelené Předměstí
Inzerát již není aktuální

Co bude vaším úkolem?

  • Správa vozového parku společnosti.
  • Správa budov a jednotlivých pracovišť společnosti.
  • Zajištění revizí a veškerých zákonných povinností souvisejících se správou majetku.
  • Agenda osobních ochranných prostředků.
  • Správa firemních telefonních čísel.
  • Objednávky režijního materiálu a služeb.
  • Evidence a inventarizace majetku.

Bez čeho se neobejdete?

  • Minimálně SŠ vzdělání.
  • Počítačové způsobilosti, znalosti MS Office.
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič.
  • Logického uvažování.
  • Zodpovědnosti, samostatnosti, spolehlivosti, preciznosti, schopnosti týmové spolupráce a komunikace, organizační schopnosti.
  • Schopnosti zvládání vysoké pracovní zátěže a řešení více úkolů současně.

Co Vám nabízíme?

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky
  • Notebook
  • Příspěvek na pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Kafetérie
  • Homeoffice
  • Firemní akce
  • Možnost napracovat si hodiny
  • Místo výkonu práce: Pardubice.
  • Perspektivní pracovní pozici v prostředí dynamické společnosti ze skupiny ČEZ ESCO.
  • Motivující finanční ohodnocení s výkonovou složkou.
  • Práci, v rámci, které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti.
  • Inspirující a přátelský pracovní kolektiv.
  • Podporu v profesním vzdělávání.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Dobrou dostupnost pracoviště, příjemné pracovní prostředí.
  • Pozice je vhodná i pro absolventy.
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Proč k nám?

Jsme motivovaný ambiciózní team, který přináší úspory svým zákazníkům s přínosem pro životní prostředí. Jsme skupina zkušených profesionálů, kterým jejich práce dává smysl. I při vysokém pracovním nasazení pracujeme v přátelské a kreativní atmosféře.

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.