Specialista systémů kontroly a řízení (SKŘ)

ČEZ, a. s.
1, 373 01 Temelín-Temelín
Inzerát již není aktuální

Jaký je náš tým a náplň práce?

  • Náš tým se skládá z 30 techniků na obou elektrárnách (Dukovany a Temelín),
  • Připravujeme technická zadání všech nových projektů v odbornostech elektro i systémů kontroly a řízení (SKŘ), včetně systémů radiační kontroly, provozní chemie, diagnostiky, atd.,
  • Zajišťujeme technickou podporu pro správu a provoz JE a posuzujeme technický stav zařízení, analyzujeme výsledky zkoušek a testů,
  • Zodpovídáme za technické řešení, dodržení koncepce projektu při projektových změnách, nastavení způsobu provozu modifikovaného i nového zařízení, a podílíme se na jeho odzkoušení a ověření projektových vlastností,
  • Technologie, o které na elektrárnách pečujeme, pocházejí od tuzemských i renomovaných světových výrobců. Nejde vždy o poslední výkřik techniky, zařízení ale musí být spolehlivé a schopné zajistit maximální bezpečnost jaderné elektrárny,
  • Ročně pro elektrárny připravíme cca 60 projektů. Jedná se o široké spektrum od relativně jednoduchých změn až po komplexní rozsáhlé multiprofesní projekty. Ceny projektů jsou od jednotek až po stovky miliónů korun,
  • Musíme dodržovat legislativu, normy a stanovené postupy a předpisy, ale vlastní průběh přípravy a realizace projektu je výsledkem inženýrského umu a zkušeností našich techniků.

Co od Vás požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání - zaměření technická kybernetika, slaboproudá elektrotechnika, sdělovací elektrotechnika,
  • Řidičský průkaz skupiny B,
  • Výhodou je znalost technické angličtiny,
  • Schopnost týmové spolupráce,
  • Samostatnost, kreativní myšlení,
  • Požadavek na bezpečnostní prověrku NBÚ - citlivé (možné absolvovat až po nástupu).

Co se u nás naučíte?

  • Předtím, než se ve své profesi plně uplatníte, bude nutné zvládnout základní principy a funkci jednotlivých systémů elektrárny a následně podrobně specifika své odbornosti SKŘ (systém kontroly a řízení). Proškolíme si Vás na několikaměsíčním kurzu na našem školícím středisku.

Benefity

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Notebook
  • Příspěvek na pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Sickdays
  • Zajímavou a zodpovědnou práci s viditelnými výsledky,
  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti,
  • Zkušený a přátelský tým,
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody,
  • Zajímavé mzdové ohodnocení,
  • Možnost dalšího profesního rozvoje.

Kdy nastoupíte?

Na termínu nástupu se s Vámi rádi domluvíme.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.