Specialista/tka systému řízení senior

ČEZ, a. s.
Duhová 425/1, 140 00 Praha-Michle
Inzerát již není aktuální

Co Vás čeká:

  • Práce na různorodých projektech v systémech řízení v korporátním prostředí.
  • Metodická podpora při vytváření, uplatňování a zlepšování systémů řízení především v oblasti environmentu, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a dalších systémů zejména dle norem řady ISO
  • Tvorba řídící a pracovní dokumentace a zabezpečení zpětné vazby pro nastavování systému řízení dokumentace
  • Využívání znalostí procesního modelu pro optimalizaci procesního řízení a jednotlivých činností
  • Stanovení odchylek a potenciálů ke zlepšování v rámci pravidelného monitorování, měření a hodnocení
  • Prezentace výsledků v rámci projektových týmů, pravidelných školení, pracovních porad, setkání
  • Zavádění nástrojů zlepšování s využitím statistických metod
  • Práce s daty, testování a návrhy aplikací
  • Optimalizace využívání elektronických formulářů a postupů
  • Zpracovávání reportů a zpráv pro vedení společnosti

Bez čeho se na této pozici neobejdete?

  • Zkušenosti s analytickou činností nad systémy (např. aplikace Excel, Statgraphics, Multitab)
  • Zkušenosti se aplikacemi Share Point, SAP
  • Zkušenosti s Power BI nebo jiným dashboard nástrojem
  • Znalost nástrojů Office 365, především Excel, Teams, ale také Forms, OneNote apod.

Na této pozici také požadujeme:

  • Vysokoškolské / středoškolské vzdělání s maturitou
  • Otevřenost, zodpovědnost, kultivovaný projev, komunikační a prezentační dovednosti
  • Analytické myšlení, schopnost následné syntézy, rozpoznání bezpečnostních rizik
  • Schopnost práce pod tlakem, disciplínu, bezkonfliktní jednání s lidmi, schopnost týmové spolupráce
  • Spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, orientaci na výsledek, zájem o sebevzdělávání
  • Alespoň pasivní znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B

Benefity

  • Bonusy
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na pojištění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Sickdays
  • Homeoffice

Nástup:

Možný dohodou dle Vašich časových možností.

Pokud Vás tento inzerát zaujal, dejte nám o sobě vědět prostřednictvím odpovědního tlačítka "Mám zájem" a pošlete nám svůj životopis.

Společnost:

ČEZ, a.s.

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.