Systémový inženýr ICT a provozování aplikací

Domat Control System
U Panasonicu 376, 530 06 Pardubice-Staré Čívice
Inzerát již není aktuální

Náplň práce:

  • Provozování interních a externích ICT infrastruktur
  • Správa sítí společnosti a technologických sítí zákazníka
  • Provozování konkrétních software aplikací pro zákazníky
  • Průběžné sledování provozovaných hardware a software
  • Sledování záloh a vyhodnocení
  • Řešení nahlášených problémů na Helpdesk

Požadované znalosti a dovednosti:

  • Zkušenost s provozováním SW aplikací
  • Zkušenost se správou sítě
  • Pokročilá znalost správy OS Windows
  • Důslednost a zodpovědnost za výsledek
  • Proaktivní přístup k hledání řešení
  • Týmový duch

Výhodou může být znalost:

  • Systému pro monitoring (DUDE, Zabix, … )
  • Systémů pro virtualizaci OS (VMware, Hyper-V,… )
  • OS Linux
  • Microsoft SQL
  • Time Series databáze (Influx, ElasticSearch, …)

Proč u nás pracovat?

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Homeoffice
  • Firemní akce
  • 13. plat
  • Nemusíte být v kanceláři od – do a pracovat můžete i z domova.
  • Na všem se u nás dá domluvit.
  • Dochází k nám prima lektoři angličtiny
  • Ceníme si šikovných kolegů a snažíme se o jejich rozvoj
  • Finanční prémie u nás nejsou jen o 13. platu
  • Máme tu stabilní a přátelský tým :)

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu Atmoskop.cz.