Technická podpora

Domat Control System, s.r.o.
U Panasonicu 376, 530 06 Pardubice-Staré Čívice, Česká republika
Inzerát již není aktuální

Náplň práce:

  • Technická podpora zákazníků pro software a hardware určený pro automatizaci budov
  • Telefonická podpora a on-line pomoc na vzdálené ploše PC zákazníka
  • Vedení diskusního fóra se zákazníky
  • Školení na funkce software vyvíjený společností Domat Control System
  • Reprezentace společnosti na českých a mezinárodních veletrzích
  • Tvorba technických článků na web
  • Zpětná vazba vývojářům a nové podněty pro vývoj
  • Tvorba manuálů, video tutoriálů a dokumentace

Požadované znalosti a dovednosti:

  • Výborné komunikační schopnosti
  • Proaktivní přístup k hledání řešení
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (IT/automatizace/elektro)
  • Anglický jazyk na komunikační úrovni (B2)
  • Důslednost a zodpovědnost za výsledek

Výhodou:

  • Praktická zkušenost se systémy pro automatizaci
  • Zkušenosti s řídicími systémy v budovách
  • Práce na obdobné pracovní pozici v oblasti IT/automatizace/elektro

Proč u nás pracovat?

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Flexibilní pracovní doba
  • Homeoffice
  • Firemní akce
  • 13. plat
  • Nemusíte být v kanceláři od – do a pracovat můžete i z domova
  • Na všem se u nás dá domluvit
  • Dochází k nám prima lektoři angličtiny
  • Ceníme si šikovných kolegů a snažíme se o jejich rozvoj
  • Finanční prémie u nás nejsou jen o 13. platu
  • Stabilní a přátelský vývojářský tým

Domat Control System je malá a flexibilní firma, avšak se zázemím velkého hráče – skupiny ČEZ. Již 16 let úspěšně působí na poli automatizace. Zabývá se vývojem, distribucí a také vlastní instalací řídícího systému pro inteligentní budovy. Jsme fajn kolektiv, máme mezi sebou čerstvé absolventy, ale i zkušené jedničky v oboru.