Produktový manažer, FVE a bateriové úložiště

innogy Energo
Limuzská 3135 / 12 - 10800 Praha

innogy Energo je výrobní divizí společností innogy v České republice, se zázemím velké společnosti i flexibilitou společnosti malé. Kromě provozování soustav centrálního i lokálního zásobování teplem a elektřinou či provozování sítě CNG stanic a rozvojem čisté mobility se společnost zabývá i komplexním řešením v oblasti obnovitelných zdrojů energie a bateriových úložišť jak do domácností, tak i firem.

Místo výkonu práce:
  • Praha
Termín nástupu:
  • záleží na naší vzájemné dohodě
Co bude vaším úkolem:
  • sledovat, co se na trhu FVE a u konkurence šustne, navrhovat a implementovat akční kroky
  • přemýšlet & konat: vyvíjet, testovat / pilotovat a implementovat inovativní produkty a služby, obchodní modely a prodejní kanály v oblasti fotovoltaických systémů včetně bateriových úložišť pro retailové zákazníky
  • tvořit smluvní dokumentaci, implementovat nabídku do obchodních procesů innogy – od leadu až po zákaznický servis
  • podpořit prodej IT systémovou podporou
  • řídit FVE produkt (cenotvorba, podpora prodeje, získávání zpětné vazby z prodejních kanálů, vyhodnocení prodeje, řízení ziskovosti, inovace, …)
  • připravovat a řídit akviziční / cross sell kampaně a promo akce k podpoře prodeje
  • koordinovat aktivity v rámci innogy skupiny v ČR, úzce spolupracovat s prodejními kanály, technickým úsekem, realizačními firmami, back office službami atd.
Dokážete naplnit naše očekávání?
  • k řešení přistupujete z pohledu zákazníka
  • máte obchodního ducha a zkušenosti s retailovým trhem
  • jste orientován/a na výkon a výsledek
  • máte zkušenosti s řízením projektů, product managementem a nastavováním procesů
  • orientujete se v oboru FVE a OZE a technika vám není cizí
  • jste komunikativní (a nezaskočí vás ani angličtina)
  • máte chuť učit se a stát se respektovaným expertem na danou problematiku
Proč se k nám přidat?
  • jsme inovativní, hledáme nové možnosti a podporujeme nové myšlenky
  • FVE je u nás oblast, která se rychle rozvíjí a nabízí řadu možností k vašemu dalšímu rozvoji a růstu
  • pro práci nabízíme příjemné prostředí a skvělé vztahy
  • pracujeme 37,5 hodiny týdně, začátek a konec pracovní doby si volíme sami, samozřejmostí je i home office
  • máme 25 dní dovolené a 3-5 dní osobního volna a k tomu nadstandardní balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč, pravidelné sportovní a společenské akce, stravenkový paušál v hodnotě 82 Kč aj.