Projektový manažer - fotovoltaické elektrárny - B2B sektor

innogy Energo
Limuzská 3135 / 12 - 10800 Praha
Inzerát již není aktuální

innogy Energo, s.r.o.

Místo výkonu práce:
  • Praha - působnost celá ČR
Termín nástupu:
  • záleží na naší vzájemné domluvě
Náplň práce:
  • Řízení výstavby fotovoltaických elektráren a bateriových systémů.
  • Zasmluvnění a objednání subdodavatelů.
  • Kontrola kvality v průběhu realizací, účast na kontrolních dnech.
  • Komunikace ohledně realizace stavby s klientem a projektantem.
  • Kontrola plnění termínů, výkazU a výměr, sledování víceprací.
  • Zajištění technických (měřicí protokoly) a administrativních podkladů (stavební deník, předávací protokoly, BOZP atd.).
  • Zajištění zkoušek a připojení s distributorem.
  • Přejímka materiálu, koordinace techniků a subdodavatelů.
  • Spolupráce s obchodním manažerem na vypracování nabídek.
  • Vytváření podkladů pro fakturaci.
Profesní předpoklady:
  • SŠ/VŠ se zaměřením na elektro.
  • Platná nebo propadlá vyhl. 50/1978 Sb. min. §6 - obnovení zajistíme
  • Praxe v realizaci elektro zakázek - minimálně tři roky (zkušenost s FVE a baterkami výhodou).
  • Zkušenost s prací ve výškách výhodou.
  • Řidičské oprávnění skupiny B.
Osobnostní předpoklady:
  • Do našeho týmu hledáme odpovědného kolegu, kterému není cizí cestovat po ČR v rámci realizace projektů. Komunikace s klienty a dodavateli je na denním pořádku, proto očekáváme proaktivní přístup a kultivované vystupování.
Nabízíme:
  • Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hodin týdně.
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné.
  • Prodlouženou dovolenou na 25 dní a až 5 dní osobního volna.
  • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu (1 odpracovaná směna=82Kč).
  • Zvýhodněnou cenu elektřiny a plynu v rámci programu TEAM pro naše zaměstnance.
  • Firemní automobil vybavený vším co budete k práci potřebovat.