Specialist, Commercial Modelling

innogy Energie
Limuzská 3135 / 12 - 10800 Praha

Do týmu Structuring hledáme kolegyni/ kolegu, která/ý nám pomůže modelovat predikci spotřeby portfolia našich zákazníků nebo optimalizovat výrobu naší virtuální elektrárny. Můžete se těšit na práci v týmu mladých lidí, dozvíte se spoustu věcí o plynárenství a energetice.

Místo výkonu práce:
  • Praha
Termín nástupu:
  • podle domluvy
Náplň práce:
  • Vývoj a implementace modelů s využitím technik strojového učení
  • Tvorba a implementace optimalizačních úloh
  • Aplikace statistických metod a tvorba ekonometrických modelů
  • Vytváření konkrétních technických řešení na základě definovaných požadavků
  • Komunikace s interními i externími protistranami
Profesní předpoklady:
  • VŠ technického, matematického nebo ekonomického směru
  • absolvent nebo 1 rok v obdobné pozici
  • zkušenosti z portfolio managementu v oblasti energetiky výhodou
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou
  • programování v Pythonu, Matlab nebo R
  • znalost Git nebo jiného verzovacího systému výhodou
Osobnostní předpoklady:
  • analytické myšlení, komunikační dovednosti
  • kreativita a „out of the box thinking“
  • schopnost týmové práce
  • samostatnost
  • flexibilita
Těšit se můžete na:
  • pracovní prostředí, kde se budete cítit dobře
  • flexibilní pracovní dobu zkrácenou na 37,5 hodin týdně, možnost práce z domova (home office)
  • 25 dní dovolené a 3-5 dní osobního volna
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč (na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné)
  • příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu (71 Kč/odpracovaný den, tj. cca 1420 Kč/měsíc)
  • zvýhodněnou cenu elektřiny a plynu
  • odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice
  • pravidelné sportovní a společenské akce (letní a zimní sportovní hry, lístky do kina atd.)