Specialista vztahů se zákazníky

innogy Energo
Plynárenská 499 / 1 - 60200 Brno

innogy Energo, s.r.o. pod kterou provoz Teplárna Náchod spadá, je výrobní divizí skupiny innogy v České republice. Společnost podniká v oblasti výroby a distribuce tepla a elektřiny. Jednou z hlavních činností je provozování soustav centrálního a lokálního zásobování teplem plus výroba elektřiny v rámci kombinované výroby (kogenerace) tepla a elektřiny (KVET).

Místo výkonu práce:
  • Brno
Termín nástupu:
  • 1.10.2021
Náplň práce:
  • příprava a administrace smluv na dodávku a odběr tepla dle smluvních vzorů
  • správa technických a fakturačních údajů ve fakturačním softwaru
  • tvorba faktur za dodávku tepla (měsíční a roční), tvorba dohadných položek
  • správa pohledávek a zasílání upomínek
  • zpracování tarifních statistik prodeje tepla, bilancí a reportů
  • tvorba plánů prodeje tepla
  • komunikace s novými i stávajícími odběrateli ohledně přípravy podkladů pro smlouvy
  • spolupráce s ostatními úseky při připojování nových odběratelů tepla
  • zaškolení na pozici by probíhalo v Náchodě
Profesní předpoklady:
  • SŠ ekonomického nebo technického zaměření
  • pokročilejší znalost balíčku MS Office – převážně MS Excel
  • zkušenosti s fakturací
  • praxe v energetice výhodou
Koho hledáme:
  • Hledáme novou kolegyni/kolegu, kterou/kterého baví administrativa i kontakt se zákazníky. U nás v teplárně budete mít na starost zejména přípravu faktur pro stávající klienty a zaznamenávání dat do systému – očekáváme tedy pečlivost a spolehlivost. Zároveň hledáme komunikativního člověka, jelikož u nás budete v kontaktu jednak s klienty, tak i s dalšími odděleními v naší společnosti - jako například s techniky, kteří řeší připojení nových odběratelů k naší soustavě nebo s oddělením controllingu, kterému budete zasílat reporty.
Nabízíme:
  • zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hodin za týden
  • prodlouženou dovolenou na 25 dní a až 5 dní osobního volna
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v hodnotě 27 000 Kč na sport, kulturu, jazykové kurzy, cestování, pojištění a jiné
  • příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu (1 odpracovaná směna=71 Kč)
  • zvýhodněnou cenu elektřiny a plynu v rámci programu Team pro naše zaměstnance
  • na začátek pracovní smlouvu na dobu jednoho roku se zkušební dobou 3 měsíce - poté možnost prodloužení na dobu neurčitou