Maďarsko – teplárenství

DomůStatistikyMaďarsko – teplárenství

(Pro lepší orientaci v grafech je možné jednotlivé datové řady kliknutím na jejich název v legendě grafu zobrazovat/vypínat)

Výroba tepla CZT (prodané teplo) v Maďarsku

2006200720082009201020112012201320142015
Výroba tepla CZT [PJ]61.4356.9756.153.1152.9849.2249.549.0247.9752.02

Výroba tepla podle zdroje v Maďarsku

2006200720082009201020112012201320142015
Tuhá paliva [PJ]6.156.455.973.53.343.293.162.221.451.35
Ropa a její produkty [PJ]0.890.140.492.430.210.230.240.230.350.3
Zemní plyn a ost. plyny [PJ]52.1347.9246.9544.2445.1341.241.8639.8438.0740.3
Jádro [PJ]0.590.540.550.510.50.510.530.510.780.8
OZE [PJ]1.161.421.611.913.263.523.234.795.076.81
Odpad (neobnovitelný) [PJ]0.510.50.540.530.540.470.490.470.520.78
Ostatní [PJ]0.00.00.00.00.00.00.00.971.741.68

Kogenerace – výroba elektřiny a instalovaný elektrický výkon v Maďarsku

2004200520062007200820092010201120122013
Výroba elektřiny [TWh]6.146.848.028.578.437.367.315.964.623.88
Instalovaný výkon [GW]1.352.051.982.241.92.011.861.751.61.67
Podíl kogenerace na výrobě elektřiny [%]18.2219.1322.3721.4421.0620.4919.5716.5613.3512.82

Kogenerace – výroba tepla a instalovaný tepelný výkon v Maďarsku

2004200520062007200820092010201120122013
Vyrobené teplo [PJ]42.347.4246.8849.2245.8742.6242.1835.1326.0127.0
Instalovaný tepelný výkon [GW]0.00.00.00.00.03.43.443.132.973.16

Zdroj dat: DG Energy
Zdroj titulního obrázku: freestock.ca