Analytik v energetice (junior)

ČEPS, a.s.
Centrála Praha 10 - Bohdalec
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz

Popis pozice

Co budeš dělat:

  • Modelovat, počítat a analyzovat přenosovou soustavu s úvahou aktuálních trendů v energetice (dekarbonizace, integrace OZE, připojení nových jaderných zdrojů, atd.).
  • Podílet se na předprojektové přípravě – u nás startují projekty typu výstavba nových vedení či stanic, či jejich rekonstrukce.
  • Řešit požadavky na nové či stávající připojení výroben (elektrárny), distribučních soustav a odběratelů.
  • Spolupracovat s externími subjekty v rámci ČR (distributoři, elektrárny, aj.), ale i v rámci Evropy (zahraniční PPS, ENTSO-E, ACER, aj.).
  • Tvořit odborné technicko-ekonomické analýzy.

Jak si tě představujeme:

  • Máš za sebou nebo dokončuješ studium na vysoké škole se zaměřením na elektro (nejlépe energetiku). Nabízíme i možnost nástupu i v průběhu studia na částečný úvazek.
  • Jsi spolehlivý, zodpovědný, rád věci posouváš vpřed a zajímáš se o energetiku.
  • Máš týmového ducha.
  • Máš chuť se učit stále něco nového.
  • Pracovat s MS Office ti nedělá problém.
  • Domluvíš se anglicky (stačí úroveň B2).
  • Řidičák skupiny B výhodou, ale ne podmínkou.

Co nabízíme my:

  • Být součástí centra dění v energetice, podílet se na jejím směřování a řešit výzvy s tím spojené.
  • Kamarádský tým kolegů, který ti vždy pomůže
  • Získáte atraktivní mzdové ohodnocení
  • Součástí Vaší odměny je variabilní složka mzdy
  • Užíváme si 26 dnů dovolené a můžeme využít i 3 dny zdravotního volna
  • Roční program Benefit plus
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti
  • Dotované stravování
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy
  • Multisport karta
  • Kurzy a školení osobního rozvoje (soft skills).
  • Vzdělávací semináře či workshopy.
  • Nástup ihned nebo dle dohody.