O webu oEnergetice.cz

Vítáme Vás na našem internetovém portálu oEnergetice.cz, který si klade za cíl publikovat na internetu kvalitní informace z energetiky a energetické politiky. Cílem projektu je vytvořit ucelený internetový portál, který obsahuje veškeré informace z energetiky od informací základních až po informace odborné a specifické. Pro čtenáře našeho webu budeme podávat pravdivé a nezkreslené informace, které budou zároveň snadno pochopitelné, abychom tak šířili všeobecné povědomí o dění v sektoru energetiky.

Obsah webu lze rozdělit do několika kategorií:

  1. odborné texty
  2. monitoring médií,
  3. data z energetiky a
  4. podcasty.

Odborné texty z energetiky

Hlavní částí webu je informování veřejnosti o aktuálním dění z české, evropské a světové energetiky. Pro naše čtenáře vybíráme ty nejzajímavější informace, které se ve světě energetiky odehrávají. Sledujeme jak dění v oblasti elektroenergetikyplynárenství, tak vývoj v oblasti ropného průmyslu a petrochemie.

Monitoring médií

Vytvořili jsme unikátní monitoring úzce specializovaný na energetiku a sestavený ze spolehlivých zdrojů. Díky němu odborníci v energetice šetří čas díky tomu, že se pravidelně nechávají informovat o všem podstatném, co se za posledních 24 hodin událo. Kromě zpravodajství obsahuje také přehled nové legislativy a přehled dění na komoditních trzích.

Zveřejňování dat z energetiky

Navázali jsme na webovou stránku www.energostat.cz, na které byly před rokem 2016 zveřejňovány statistické údaje z energetiky. Dat jsme posbírali mnohem více a v reálném čase je zobrazujeme na stránce Energostat.

Provozovatel webu

OM Solutions s.r.o., se sídlem Kpt. Nálepky 620/7, Nové Dvory, 674 01, Třebíč, IČ: 02682516
Kontakt: info@oenergetice.cz, + 420 725 657 566