Business analytik/čka

ČEPS, a.s.
Praha 10 - Bohdalec
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Popis pozice

Pracovní náplň:

  • Vypracovat business case od A do Z.
  • Zprostředkovávat kontakt mezi business uživateli a dodavateli technických (IT) řešení.
  • Spoluvytvářet a navrhovat klíčové činnosti společnosti.
  • Spolupracovat na projektech a být součástí projektových týmů.
  • Možnost podílet se na různých typech projektů zaměřených na energetiku a podpůrné služby.

Požadujeme:

  • Vzdělání v technickém oboru IT.
  • Zájem se seznámit s obchodními procesy společnosti.
  • Zkušenost s popisem procesů (BPMN, Archimate či jiné).
  • Logické myšlení, jenž vám pomůže vidět souvislosti.
  • Schopnost organizovat, protože budete koordinovat analytické schůzky a projekty.
  • Komunikační dovednosti, které vám pomohou získat a předávat potřebné informace.
  • Znalost AJ.

Nabízíme:

  • Získání širokých znalostí v klíčových obchodních procesech skupiny ČEPS.
  • Nabytí zkušenosti v oblasti projektového řízení.
  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Práci pro jednu z předních energetických společností v ČR.
  • Dostatek samostatnosti a prostoru pro uplatnění vlastních řešení.
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění a zázemí stabilní společnosti.
  • Propracované zaškolení v rámci, něhož Vás vše potřebné naučíme.
  • Součástí odměny je variabilní složka mzdy.
  • 26 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
  • Roční program Benefit plus.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Akce pro zaměstnance.
  • Multisport karta.
  • Nástup dohodou.
  • Dle dohody možností práce na dálku.
  • Místo výkonu práce: Praha 10.