Kompetenční centrum – Senior Specialista Strategického řízení společnosti

ČEPS, a.s.
Elektrárenská 774/2, Praha, Michle
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Sledování trendů rozvoje sektoru energetiky ČR a EU.
  • Identifikace hlavních výzev a priorit rozvoje elektroenergetiky,
  • Strategické analýzy vnějšího a vnitřního prostředí (vč. národní a evropské legislativy)
  • Systémová podpora při tvorbě strategických konceptů oblasti dekarbonizace a energetické transformace.
  • Příprava podkladů v oblasti strategického rozhodování.
  • Spolupráce na dlouhodobé strategii společnosti a monitoringu jejího plnění.
  • Příprava stanovisek a pozic společnosti ČEPS ke klíčovým oblastem strategického rozvoje.
  • Účast v národních a zahraničních projektech.
  • Zpracování analytických podkladů, benchmarking a sledování hlavních ukazatelů vývoje globální energetiky.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání, preferováno elektroenergetického nebo ekonomického směru.
  • Pracovní zkušenosti v oblasti energetiky, elektroenergetiky, ev. obchodu s elektřinou výhodou.
  • Znalost evropského energetického prostředí výhodou, orientace v legislativě ČR a EU vítána.
  • Schopnost využívat statistické a analytické zdroje.
  • Analytické a prezentační dovednosti.
  • Samostatnost i aktivní spolupráci v kolektivu.
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti.
  • Schopnost plynule se domluvit i psát anglicky (min úroveň B1), se zaměřením na problematiku energetiky.

Nabízíme

  • Možnost podílet se na zajímavých projektech ve velké, stabilní společnosti.
  • Zajímavou a různorodou práci.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Získáte atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů.
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje.
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění.
  • Místo výkonu práce Praha-Bohdalec, jiné lokality po dohodě.
  • Nástup ihned nebo dle dohody.