Licenční specialista/ka

ČEPS, a.s.
Centrála Praha 10 - Bohdalec
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz

Popis pozice

Pracovní náplň:

  • Zajišťovat licenční čistoty a autorských práv v IS ČEPS.
  • Provádět pravidelné skenování všech stanic v IS ČEPS.
  • Instalovat a provozovat auditní nástroje AuditPro.
  • Sledovat licenční podmínky jednotlivých SW.
  • Promítat změny v SW vybavení.
  • Iniciovat nákupy potřebných SW a HW.
  • Provádět předepsané kontroly dle platných směrnic.
  • Zajišťovat provoz M365 služeb a jejich rozvoj.

Požadujeme:

  • SŠ technického zaměření.
  • Znalosti licenčních podmínek jednotlivých SW.např. Microsoft, Broadcome, Redhat a další.
  • Znalosti v oblasti autorského práva a zkušenost s využíváním SW nástroje pro provádění SW auditů. U nás využíváme AuditPro, ale nevadí nám i znalost jiného nástroje.
  • Přehled o správcovských portálech a práci s nimi.
  • Znalost služeb M365 na správcovské úrovni.

Nabízíme:

  • Práci pro jednu z předních energetických společností v ČR.
  • Možnost práce z domova.
  • Nástup dohodou.
  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Propracované zaškolení v rámci, něhož Vás vše potřebné naučíme.
  • Součástí odměny je variabilní složka mzdy.
  • 26 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna.
  • Roční program Benefit plus.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Akce pro zaměstnance.
  • Multisport karta.
  • Místo výkonu práce: Praha 10.