Operátor/ka bezpečnostního dohledu informačních systémů

ČEPS, a.s.
Praha 4 - Chodov
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Popis pozice

Pracovní náplň:

  • Sledování, vyhodnocování a eskalace provozních a bezpečnostních událostí v prostředí informačních systémů.
  • Prověření a kategorizace bezpečnostních událostí (True Positive, True Negative a False Positives).
  • Evidence a řízení odbavování tiketů dle nastavených interních SLA.
  • Spolupráce na vytváření a aktualizaci detekčních scénářů v bezpečnostních nástrojích.
  • Podílet se na specifikaci procesních postupů pro reakci na bezpečnostní incidenty.
  • Kooperovat na rozvoji bezpečnostní strategie a na návrhu bezpečnostních opatření

Požadujeme:

  • Vzdělání minimálně  (vhodné pro absolventy).
  • Znalost kancelářského balíku Microsoft Office, bereme jako samozřejmost.
  • Chuť se rozvíjet, protože rozvoj pro nás není jen prázdné slovo.
  • Spolupracující a komunikativní osobnost, budete se potkávat s experty a odborníky z oblasti IT i elektroenergetiky.
  • Nadšence, který se chce zapojovat do koncepčních projektů.
  • Analytické myšlení, které vám pomůže vidět a rozkrývat souvislosti.
  • Pečlivost, abyste podchytili chyby v analýze a viděli skrz detail.

Nabízíme Vám:

  • Práci pro jednu z předních energetických společností v ČR.
  • Práci s nástroji jako jsou SIEMLog ManagementIPS/IDS, XDRSOAR.
  • Možnost práce z domova.
  • Nástup dohodou.
  • Atraktivní mzdové ohodnocení.
  • Propracované zaškolení v rámci, něhož Vás vše potřebné naučíme.
  • Součástí odměny je variabilní složka mzdy.
  • 26 dnů dovolené a k tomu dny zdravotního volna.
  • Roční program Benefit plus.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Akce pro zaměstnance.
  • Multisport karta.
  • Místo výkonu práce: Praha 4.