Právník / Právnička

ČEPS, a.s.
Elektrárenská 774/2, Praha, Michle
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Právní podpora útvaru společnosti v odvětvích veřejného práva (zejména právo zadávání veřejných zakázek a občanského práva (zejména smluvní právo a náhrada škody)
  • Právní podpora zadávacích řízení, příprava zadávacích dokumentací vč. smluv, právních stanovisek a vzorových a metodických dokumentů společnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru právo na české právnické fakultě
  • Praxe v oboru minimálně 3 roky
  • Znalost práva zadávání veřejných zakázek
  • Znalost anglického jazyka s právní terminologií výhodou
  • Aktivní a komunikativní přístup
  • Spolehlivost, pečlivost, důslednost
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič výhodou

Nabízíme

  • Možnost podílet se na zajímavých projektech ve velké, stabilní společnosti
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Získáte atraktivní mzdové ohodnocení
  • Součástí Vaší odměny je variabilní složka mzdy
  • Užíváme si 26 dnů dovolené a můžeme využít i 3 dny zdravotního volna
  • Roční program Benefit plus
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně.
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti.
  • Dotované stravování.
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy.
  • Multisport karta
  • Místo výkonu práce Praha – Bohdalec