Projektant/ka elektrických stanic – sekundární technika

ČEPS, a.s.
Praha 10
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Projektování elektrických stanic přenosové soustavy (245kV a 420kV)
  • Vytváření všech stupňů dokumentace (povolovací projekty, prováděcí projekty)
  • Projektování metodou BIM – pasportizace stávajících objektů, spoluúčast na tvorbě pilotních projektů metodou BIM
  • Komunikace s externími i interními subjekty
  • Technické konzultace
  • Zjišťování stávajícího stavu rozvoden
  • Spolupráce s BIM specialisty ostatních oborů (stavební část, technologická část, apod,)

Požadujeme:

  • Znalost modelování v některém z BIM systémů (AutoCad Electrical, Promis.e apod.)
  • Zkušenost s datovým modelem a datovým standardem
  • Doložení referencí projektu/ů zpracovaných metodou BIM
  • VŠ/SŠ elektrotechnické vzdělání
  • Odborná způsobilost v elektrotechnice dle zákona 250/2021 (nebo 50/1978 Sb) nad 1000V
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič/ka)
  • Samostatnost i schopnost týmové práce, spolehlivost, dobré komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Součástí Vaší odměny je variabilní složka mzdy
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění v zázemí stabilní společnosti
  • Propracované zaškolení za dozoru zkušeného mentora
  • Užíváme si 26 dnů dovolené a můžeme využít i 3 dny zdravotního volna
  • Roční program Benefit plus
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně
  • Akce pro zaměstnance
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti
  • Dotované stravování
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy
  • Multisport karta
  • Nástup dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha 10