Projektant/ka pozemních staveb

ČEPS, a.s.
Turnov
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz
Inzerát již není aktuální

Náplň práce

  • Projektování stavebních objektů v rámci elektrických stanic přenosové soustavy
  • Zpracování různých stupňů projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS)
  • Technické konzultace projektů
  • Spolupráce na autorském dozoru staveb
  • Komunikace s externími subjekty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru
  • Praxe na obdobné pracovní pozici min. 5 let
  • Autorizace ČKAIT výhodou
  • Doložení referenčních projektů
  • Znalost AutoCad, MS Office
  • Samostatnost i schopnost týmové práce
  • Spolehlivost, organizační schopnosti, komunikativnost

Nabízíme

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Součástí Vaší odměny je variabilní složka mzdy
  • Dlouhodobou perspektivu uplatnění v zázemí stabilní společnosti
  • Propracované zaškolení v rámci, něhož Vás vše potřebné naučíme
  • Užíváme si 26 dnů dovolené a můžeme využít i 3 dny zdravotního volna
  • Roční program Benefit plus
  • Akce pro zaměstnance
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně
  • Dotované stravování
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy
  • Multisport karta
  • Místo výkonu práce: Turnov, Nošovice, Praha
  • Nástup možný dohodou