Specialista/ka koncepce elektrických stanic

ČEPS, a.s.
Všechny lokality
Práce na plný úvazek
kariera@ceps.cz

Popis pozice

Tvořte s námi energetiku budoucnosti. Přidejte se k nám.

Jste plný/á elánu po absolvování školy? Do útvaru Technické koncepce zařízení rozvoden rádi přijmeme i absolventa, který/á rozšíří náš 7členný tým. Jsme schopni přizpůsobit pracovní náplň a rozvoj pracovních dovedností nejen zkušeným odborníkům, ale i čerstvým absolventům.

Pracovní náplň:

  • Tvorba koncepce systémů napájení elektrických stanic
  • Zkoumání a zavádění inovativních technických řešení
  • Spoluúčast na procesech rozvoje a obnovy zařízení elektrických stanic

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického nebo IT směru
  • Znalost a orientace v technické dokumentaci
  • Technická znalost angličtiny. Budete pracovat s dokumenty v AJ a účastnit se mezinárodních jednáních
  • Osvědčení o elektrotechnické kvalifikaci dle vyhl. č. 50/1978 Sb. par. 5 a vyšší (možnost získání kvalifikace jako součást interního vzdělávání)
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Chuť učit se nové věci, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, týmová spolupráce
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Nekorporátní prostředí, kde má prostor vyniknout každá osobnost
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Výkonnostní bonusy
  • 26 dnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
  • Roční program Benefit plus
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní zkrácenou pracovní doba - 37,5 hod. týdně
  • Klidnou kancelář, která je k dispozici pouze pro váš tým
  • Soukromé parkoviště v areálu společnosti
  • Dotované stravování, buď formou jídelny nebo elektronických stravenek
  • Finanční i nefinanční podpora studia
  • Vzdělávací a rozvojové kurzy dle Vašeho zájmu a profesních potřeb
  • Pracoviště: Praha 10, Brno, Nošovice (Ostrava)